Jedinečné šaty, ktoré nepretrhnú puto.

Zobraziť kolekciu vindt
Môj príbeh
Ako spojiť aktívne materstvo s oslobodzujúcou príťažlivosťou

Volám sa Andrea Vindt a som energická a moderná mamina, ktorú najväčší životný projekt - materstvo a láska k dvom jedinečným stvoreniam inšpirovali k vytvoreniu módnej značky VINDT a napísaniu týchto riadkov. Od začiatku som cítila, že materstvo je jedinečný a život meniaci zážitok. Existuje však jedna vec, ktorá sa s príchodom detí nemení: naša ženská túžba cítiť sa pohodlne a krásne v tom, čo máme práve na sebe.

V období materstva som tento vnútorný rozpor prežívala dosť intenzívne. Nechcela som sa vzdať dojčenia, ani svojho prirodzeného nadšenia z módy. Uvedomila som si, že dieťa potrebuje zo všetkého najviac šťastnú a spokojnú mamu s čistou mysľou. A tak som navrhla šaty, ktoré mi tento pocit naplno dopriali.

Šaty VINDT vznikli pri spojení s tým najcennejším, čo mám a čo “transcendentálne” milujem. Je v nich preto neuveriteľná a neopísateľná energia! Sú pre mňa symbolom vnútornej nezávislosti. Odmietajú kompromisy, aby vám skrášlili a zjednodušili to najzmysluplnejšie životné obdobie. Verím, že v nich zažijete krásne a nezabudnuteľné chvíle materstva i ženskosti.

Ako spojiť aktívne materstvo s oslobodzujúcou príťažlivosťou
Šaty, ktoré nepretrhnú PUTO

Šaty VINDT sú na slovenskom trhu jediné svojho druhu. Búrajú zaužívané stereotypy, aby už žiadna z nás nemusela robiť kompromisy a nemusela si lámať hlavu nad tým, čo štýlové a pohodlné si obliecť. A aby sa nepretrhlo to magické puto - medzi ženským “ja” a dieťatkom, ktoré je našou neoddeliteľnou súčasťou.

Odhaľte v nich vašu krásu a ženskosť v každom období vášho života. Vďaka nadčasovému dizajnu a prispôsobivému strihu ich budete s radosťou nosiť dlhé roky bez ohľadu na vaše aktuálne krivky. A ak odzipsujete pár skrytých zipsov, odhalíte krásne tajomstvo. Šaty VINDT razom naberú materinský rozmer.

Šaty, ktoré nepretrhnú PUTO

Navrhujeme s citom,
uvažujeme prakticky,
šijeme zodpovedne.

vindt moa dress
Prepracované do detailov

Každý jeden vnútorný steh je pre nás rovnako dôležitý ako ten vonkajší, vďaka čomu sú šaty VINDT do detailu prepracovanými originálmi predurčenými na dlhodobé nosenie.

vindt geisha dress
Oslobodzujúce a nadčasové

Nadčasový dizajn s prispôsobivým a originálnym strihom podčiarkne vašu osobnosť a ženskosť pri akejkoľvek príležitosti. S opaskom či bez, k teniskám i opätkom...

vindt jasmine dress
Férovo šité na Slovensku

Šijeme v chránenej dielni, ktorá má s krajčírskymi technikami dlhoročné skúsenosti. Vysoko precíznu krajčírsku prácu si vážime, preto ju oceňujeme férovou odmenou.

vindt leyla dress
close

Ostaňte v obraze

Prihláste sa k odberu našich noviniek a pripravované kolekcie spoznáte medzi prvými.
close
Ďakujeme za tvoj email!
Prihlásenie k odberu prebehlo úspešne, no ešte musíš odber potvrdiť. Na emailovú adresu sme ti poslali odkaz. Tešíme sa, že onedlho ti ukážeme viac.
close
Prihlásenie zlyhalo!
Prihlásenie k odberu bolo neúspešné. Skúste to prosím opäť neskôr.